BUDMA 2017

Już w dniach 7-10 lutego w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017.

Jak co roku targi będą okazją do zgromadzenia w jednym miejscu osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim spotkań biznesowych. Na największym zjeździe branży budowlanej każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwszego dnia targów – z myślą o handlowcach – będą prezentowane nowe rozwiązania, w tym debiuty rynkowe w ramach Klubu Premier BUDMA, odbędą się też specjalne warsztaty dla kupców. Architekci i projektanci będą mogli wziąć udział w kolejnym Forum Architektury i spotkać światowej sławy architekta (w poprzednich edycjach udział wzięli między innymi Robert Konieczny, Tomasz Konior, Renato Rizzi, Rainer Mahlamaki oraz Alberto Veiga). Organizatorzy zapraszają również na Strada di Architettura, czyli prezentację produktów oraz rozwiązań charakteryzujących się unikatowym designem, ale też funkcjonalnością i jakością; warsztaty i konkursy dla młodych adeptów sztuki architektonicznej oraz Grę Miejską – rywalizację połączoną z zabawą w niecodziennych okolicznościach.

Dla wykonawców zaplanowano Monteriadę, czyli interaktywne spotkanie z monterami, dystrybutorami stolarki oraz odbiorcami końcowymi, na którym zaprezentowane zostaną prawidłowe techniki montażu drzwi, okien, bram i osłon. Dla profesjonalistów będą przygotowane specjalne interaktywne strefy fachowca, w których będą oni mogli poznać i własnoręcznie wypróbować prezentowany sprzęt budowlany, narzędzia i materiały. Nie zabraknie również licznych konkursów oraz zawodów z cennymi nagrodami.

Z kolei inwestorzy poznają szczegóły dotyczące wymogów legislacyjnych, dobrych praktyk oraz ekonomii w budownictwie.

warto przeczytać