Czytaj artykuły z Murator.pl w wygodnej aplikacji na smartfon lub tablet!

Mamy dobrą wiadomość dla prenumeratorów Murator.pl! Teraz możesz już czytać artykuły z „Muratora” w wygodnej aplikacji na smartfon lub tablet! Sprawdź naszą nową aplikację Murator baza wiedzy budowlanej.

Aplikacja daje dostęp zarówno do artykułów z bieżących wydań magazynu, jak i archiwalnych. Artykuły przeczytasz wygodnie w wersji przystosowanej do urządzeń mobilnych.

Pobierz naszą nową aplikację Murator baza wiedzy budowlanej ze sklepu Google Play lub App Store i zaloguj się loginem i hasłem do Murator.pl. Bepłatny dostęp do treści w aplikacji mają użytkownicy, którzy wykupili prenumeratę Murator ONLINE lub Murator ONLINE + DRUK.

Treści możesz przeglądać na dwa sposoby – chronologicznie (według wydań) oraz tematycznie (według kategorii). Dotarcie do interesujących zagadnień ułatwia nie tylko zgrupowanie artykułów w kategoriach (Budowa, Instalacje, Wnętrza, Prawo i pieniądze itd.), lecz także podkategoriach (fundamenty domu, murowanie ścian, budowa dachu itp.). Dzięki wygodnej wyszukiwarce korzystanie z aplikacji jest jeszcze łatwiejsze.

Wydania „Muratora” zakupione w ramach prenumeraty możesz także przeglądać w oryginalnej wersji graficznej.

Treści z miesięcznika są wzbogacone o filmy poradnikowe z Murator TV.

warto przeczytać
tematy z okładki