Konkurs Remont Roku 2016 – jak wziąć udział w konkursie

Dziękujemy za projekty nadesłane na konkurs. Każdy remont ukończony do grudnia 2016 r. ma jeszcze szansę na nagrodę główną. Zgłaszajcie je na stronie konkursu do grupy Realizacje.

Konkurs Remont Roku 2016 – jak wziąć udział w konkursie

Kategoria Termomodernizacja: praca nr 15269.
Inwestorzy: Małgorzata i Zbigniew Chabowscy
Projekt i wykonanie: własne

Konkurs Remont Roku 2016 – jak wziąć udział w konkursie

Kategoria Przebudowa: praca nr 14350.
Inwestorzy: Anna i Paweł Poloch
Projekt i wykonanie: własne

Konkurs Remont Roku 2016 – jak wziąć udział w konkursie

Kategoria Poddasze: praca nr 14814.
Inwestorzy: Bogna Skwarek, Mariusz Ostapowicz
Projekt: arch. Damian Kałdonek
Wykonawca: Mariusz Ostapowicz

Konkurs Remont Roku 2016 – jak wziąć udział w konkursie

Kategoria Wnętrze: praca nr 14356.
Inwestor: Karolina i Stuart Hartowie
Projekt: arch. Wojciech Drajewicz
Wykonawca: Andrzej Hajec

Zakończyliśmy nagradzanie zgłoszeń w grupie Projekt, ale największe emocje przed nami. Konkurs na najlepszy remont roku trwa. W grupie Realizacje zgłoszenia przyjmujemy do 15 grudnia br. Mogą się do niej zgłaszać osoby, które dopiero teraz podjęły decyzję o udziale w konkursie, a także wszyscy ci, którzy wcześniej zgłaszali projekty.

Co należy zrobić?

Zgłosić ukończony remont przez stronę internetową www.remontroku.pl do grupy Realizacje. Dla wszystkich uczestników warunkiem niezbędnym jest skończenie remontu do 15 grudnia 2016 r. oraz nadesłanie zdjęć pokazujących stan przed i końcowy efekt remontu.

Projekty wcześniej nominowane do nagrody przechodzą automatycznie do finału i będą wraz z innymi walczyć o nagrodę główną, pod warunkiem że uczestnicy zdążą ukończyć remont i doślą aktualne zdjęcia realizacji.

Wszystkich dotychczasowych uczestników zachęcamy, by przysyłali zdjęcia dokumentujące zakończenie prac. Zdjęcia można dosyłać na adres muratordom@murator.pl, podając numer swojego zgłoszenia (pokazuje się na stronie konkursowej przy każdym zgłoszeniu). Dzięki temu będziemy mogli szybciej i sprawniej prezentować Państwa prace na stronie internetowej.

Na adres muratordom@murator.pl można przysyłać także dodatkowe zdjęcia pokazujące poszczególne etapy remontu oraz plany, projekty i rysunki dotyczące remontowanego domu lub mieszkania.

Co można wygrać?

Konkurs w dziale Realizacje ma cztery kategorie: Wnętrze, Termomodernizacja, Przebudowa, Poddasze. W każdej z nich przewidziana jest jedna nagroda w wysokości 10 000 zł.

Na stronie www.remontroku.pl czekamy na zgłoszenia.

warto przeczytać