Książka „Piękne domy”

To książka pokazująca dobre i inspirujące realizacje - ciekawe pod względem architektury wykończenia elewacji, wpisujące się w krajobraz, ale także z wygodnym, przemyślanym wnętrzem.

Od wielu lat w każdym wydaniu „Muratora” pokazujemy przykłady nowo zbudowanych domów. Z biegiem lat liczba reportaży rośnie. W ten sposób powstała kronika polskich domów – tego, jak budujemy i jak mieszkamy. Zebraliśmy je w wyjątkowej książce, która będzie do nabycia już od 29 grudnia bieżącego roku. Znajdziecie w niej 33 prezentacje domów jednorodzinnych wybudowanych w ostatnich latach w różnych rejonach Polski. Są tu zarówno awangardowe realizacje, jak i domy zbudowane na podstawie projektów gotowych. Są budynki ultranowoczesne i interesujące nawiązania do tradycji. Domy projektowane przez popularnych architektów i „występujące” potem w telewizyjnych serialach. I nikomu poza Czytelnikami „Muratora” nieznane, schowane gdzieś w górach, nad morzem czy w podwarszawskim lesie. Rozmaite.
Całość jest opatrzona pięknymi dużymi zdjęciami. Ważnym i bardzo przydatnym uzupełnieniem są krótkie notki o architektach prezentowanych domów. Polecamy!

KUP KSIĄŻKĘ>>

ZAJRZYJ DO ŚRODKA>>

Piękne domy
tematy z okładki
Kominek do ogrzewania. REKOMENDACJE firm + wnioski z porównania
Jaki kominek z płaszczem wodnym wybrać do ogrzewania średniej wielkości domu? Poprosiliśmy kilka firm o przedstawienie propozycji odpowiednich urządzeń. Staraliśmy...
KOMINEK
Instalacja wodna i kanalizacyjna w małym domu – od projektu po wykonanie
W niewielkim domu instalacje zwykle nie są rozległe i nie mają skomplikowanego przebiegu. Dzisiaj jednak często prowadzi się je w...
INSTALACJA KANALIZACYJNA