Inwestycja w dom

Luksusowe okna połaciowe

Radosław Murat
Radosław Murat

Poddasze może być nieużytkowe, użytkowe lub naprawdę wystrzałowe. Jeżeli chcemy mieć pod dachem salon bis, musimy zastosować okna o wyższym standardzie – większe, cieplejsze i w pełni zautomatyzowane.

Zakup okien połaciowych pod pewnymi względami przypomina kupno nowego auta. Ten sam model jest bowiem oferowany w kilku standardach. Jeśli mamy ograniczone fundusze, decydujemy się na wersję ekonomiczną, a jeżeli nas staćwybieramy model najlepszy i z najbogatszym wyposażeniem.

Czy pogoń za luksusem ma sens? Psychologowie dowodzą, że pewna grupa klientów zawsze będzie szukała tego, co tanie i „w promocji”, bez względu na zasobność portfela. Inni zaciągną kredyt, aby tylko mieć produkt najwyższej jakości, który doskonale będzie służył przez wiele lat. Wizje luksusu mogą być zresztą różne. Dla jednych już samo posiadanie okna połaciowego jest luksusem, a innym radość sprawi dopiero najlepsze okno dostępne na rynku. Postanowiliśmy więc pokazać zarówno okna będące tylko nieznaczną modyfikacją wersji standardowych, jak i te najdroższe, odbiegające od nich kształtem, wielkością oraz funkcjami.

W artykule znajdziesz:

  • podpowiedzi, kiedy i jakie okna wybrać, żeby zapewnić wyższy standard na poddaszu
  • zestawienie cen okien niestandardowych
  • propozycje wyposażenia do zwykłych okien dachowych
zamkniety
Aby przeczytać cały artykuł, kup dostęp do Muratora ONLINE

Będziesz korzystać z całego Murator.pl, w tym archiwum, dodatków i wydań specjalnych

Wydanie: Murator 6/2016 Tekst Radosław Murat
warto przeczytać
tematy z okładki
Kolektory czy panele fotowoltaiczne – co się bardziej opłaca?
I kolektory, i panele fotowoltaiczne umożliwiają pozyskiwanie promieniowania słonecznego. Poprosiliśmy specjalistów: jednego z zakresu instalacji solarnych, drugiego – fotowoltaicznych, o...
KOLEKTORY SŁONECZNE