Inwestor – architekt

Zgrany duet

Tomasz Gawron-Gawrzyński
Tomasz Gawron-Gawrzyński

W procesie, jakim jest budowa domu, inwestor oraz architekt są zespołem, a tylko dobrze zgrany zespół osiąga pożądane efekty.

Codziennie załatwiamy niezliczoną ilość spraw, spotykamy osoby różnych profesji, szukając u nich porady lub kompleksowej usługi. Są specjaliści, u których bywamy często. Z ich usług korzystamy wielokrotnie w trakcie naszego życia, czasem nawet wielokrotnie w ciągu roku. Wiemy, czego się po nich spodziewać.

Są też zawody, z których przedstawicielami mamy kontakt raz lub co najwyżej kilka razy. Do tej grupy należy architekt, z którym spotykamy się podczas budowy własnego domu.

Jak przebiega współpraca inwestora z architektem? Co może ją usprawnić, a co może zablokować płynność przebiegu całego procesu?

Inwestor – architekt

Ulotna wizja domu przelana na papier pewnego dnia, ustalonego w harmonogramach, materializuje się. Inwestor otrzymuje klucze, wchodzi do środka iw co architekt głęboko wierzyczuje się jak u siebie

fot. Tomasz Gawron-Gawrzyński, projekt: A-Z(one)+...GROUP
zamkniety
Aby przeczytać cały artykuł, kup dostęp do Muratora ONLINE

Będziesz korzystać z całego Murator.pl, w tym archiwum, dodatków i wydań specjalnych

Wydanie: Murator 10/2016 Tekst architekt Tomasz Gawron-Gawrzyński
warto przeczytać
tematy z okładki
Kolektory czy panele fotowoltaiczne – co się bardziej opłaca?
I kolektory, i panele fotowoltaiczne umożliwiają pozyskiwanie promieniowania słonecznego. Poprosiliśmy specjalistów: jednego z zakresu instalacji solarnych, drugiego – fotowoltaicznych, o...
KOLEKTORY SŁONECZNE